Vilkaviškio LIONS klubas buvo įsteigtas 2005 m. Klubas vienija įvairių profesijų ir pomėgių žmones, besilaikančius pagrindinio „lionizmo“ principo ir šūkio „Mes tarnaujame!“. Dalį savo laisvalaikio ir lėšų skirdami labdaringai veiklai, klubo nariai siekia padėti tiems, kam to labiausiai reikia.

Įvairiomis progomis Vilkaviškio „liūtai“ organizuoja labdaros vakarus ir akcijas. Jau tradiciniu tapęs labdaros renginys „Mes irgi galime padėti” vilkaviškiečių yra labai laukiamas ir aktyviai remiamas. Renginių metu surinktos lėšos skiriamos sunkiai besiverčiančioms rajono šeimoms, auginančioms sveikatos problemų turinčius vaikus, Alvito šv. Kazimiero vaikų globos namų, Kybartų vaikų globos namų ugdytiniams. Kaip vieną iš pagrindinių savo veiklos krypčių klubas yra pasirinkęs Vilkaviškio lopšelio-darželio „Pasaka“ vaikučių su negalia globą ir rėmimą. Klubas yra užmezgęs ryšius su Norvegijos Alesundos LIONS klubu, kurio nariai taip pat padeda mažiesiems Vilkaviškio rajono gyventojams.

Vilkaviškio LIONS klubas remia ir edukacines jaunimo programas: „LIONS QUEST“, skatinančią geresnius vaikų tarpusavio santykius, respublikinį skaitymo konkursą, kuriuo mokiniai raginami skaityti knygas. 2012 metų vasarą klubas surengė pirmąją Lietuvoje tarptautinę LIONS stovyklą „Youth Camp Suduva“, kurios metu klubo narių šeimose ir stovyklavietėje gyveno keturiolika jaunuolių iš devynių užsienio šalių.

Klubo nariai drauge su savo šeimų nariais švenčia įvairias šventes, kiekvieną vasarą plaukia baidarėmis, rudenį keliauja po Lietuvą, aplanko ir svečias šalis, dalyvauja kitų Lietuvos ir užsienio LIONS klubų renginiuose bei akcijose.

Projekto finansavimas:

Lietuvos Šveicarijos bendradarbiavimo programa

Projekto vykdytojas:

Vilkaviškio LIONS klubas