• Organizacijos tipas:
  • Juridinis Statusas:
  • Organizacijos kodas:9320623
  • Vadovas:Konstancija Pušinaitienė
  • El. paštas:kpusinaitiene@gmail.com
  • Telefono numeris:8 611 43719
  • Adresas:Vysk. A. Karoso 2, Vilkaviškio m., Vilkaviškio r. sav.

Klaipėdoje (2)Nevyriausybinė Vilkaviškio katalikių moterų draugija buvo įregistruota 1996 m. spalio 8 d. Tuo metu draugija turėjo virš 20 narių. Šiuo metu narių yra truputį mažiau.

Draugijos veiklos kryptis – darbas sKryžių kalne (2) Pažaislyje-1 (2) Vilniuje (2)u sociaKlaipėdoje liai remtinų šeimų vaikais ir našlaičiais, daugiavaikių šeimų, rizikos grupės vaikais. Nuo pat organizacijos veiklos pradžios yra rašomos prevencinės programos, dalyvaujama ir laimimi konkursai, organizuojama įvairi veikla.

Pirmoji draugijos parengta programa – „Pilietinės visuomenės plėtros programa“ Už šios programos parengimą gautos lėšos buvo panaudotos baldų įsigijimui, vaikų žaidimų kambario įrengimui.

Vėliau buvo teikiami projektai Atviros Lietuvos fondui, Baltijos – Amerikos partnerystės programai, PHARE Pilietinės visuomenės partnerystės programai. Už gautą paramą vaikams buvo suorganizuota kelionė po Lietuvą: Klaipėdą, Palangą, Vilnių, Trakus, Druskininkus, Anykščius ir kt. Vaikai aplankė Kauno muzikinio valstybinio teatro, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro spektaklius, keletą metų iš eilės dalyvavo Kauno sporto halėje vykusiuose „Grok, Jurgeli“ koncertuose.

Draugija turėjome gražią tradiciją rengti vasaros stovyklą vaikams Pažaislio vienuolyne vaikų vasaros atostogų metu. Stovyklaudami jie lankėsi žymiose Kauno vietose ir muziejuose, Lietuvos liaudies buities muziejuje. Traukiniu keliavo į Vilnių, kur grožėjosi senamiesčiu, lankėsi istorinėse vietose, Prezidentūroje. Čia vaikams buvo padovanoti nemokami bilietai į atrakcionus Sereikiškių parke, taip pat ekskursija į televizijos bokštą. Tai graži ponios Almos Adamkienės dovana draugijos globojamiems vaikams.

Stovyklaudami vienuolyne vaikai įgavo ramybės, augo dvasiškai. Maudydamiesi Kauno mariose stiprėjo fiziškai, mokėsi bendrauti ir gerbti vienas kitą.

Vienerius metus vaikai stovyklavo Raudonės pilyje įsikūrusioje mokykloje. Tai taip pat buvo nuostabus poilsio kampelis, vaikai taškėsi Nemuno bangose, keliavo po apylinkes, sportavo, žaidė, degino laužus. Vėliau stovyklos vyko Vilkaviškio rajone, vienoje ar kitoje mokykloje. Draugijos nariai tikisi, kad ateityje turės galimybę organizuoti daugiau išvykstamųjų ekskursijų vasaros stovyklų dalyviams.

Projekto finansavimas:

Lietuvos Šveicarijos bendradarbiavimo programa

Projekto vykdytojas:

Vilkaviškio LIONS klubas