„People to People International“ (PTPI) yra nevyriausybinė organizacija Lietuvoje savo veiklą pradėjusi nuo 2012 metų. Ją įgyvendinti ėmėsi Gražiškių gimnazijos mokiniai.

Pagrindinė šios organizacijos būstinė yra Kanzase (Misūrio valstija, JAV). Ši organizacija buvo įkurta1956 metais JAV prezidento Dwight D. Eisenhower‘io dėka.

Šiandien ši organizacija veikia 135 šalyse ir jai priklauso daugiau nei 80.000 šeimų bei pavienių žmonių. „PTPI Vilkaviskis“ Lietuvos skyrius turi 16 narių bei tris suaugusius patarėjus. PTPI taip pat turi atstovybes Berlyne ir Kaire. Berlyno atstovybė koordinuoja veiklą Europoje.

Organizacijos tikslas – skatinti tarptautinį savitarpio supratimą ir draugystę per švietimo, kultūrinę ir humanitarinę veiklą. Organizacijos šūkis – „Taika per supratimą“.

Organizacijos „People to People International“ mokinių programa „Student Chapter Program“ veiklą pradėjo 2001 metais. Šiuo metu pasaulyje veikia daugiau nei 300 PTPI mokinių programos skyrių, kuriems priklauso daugiau nei 2000 mokinių 65 šalyse.

Iki šiol Gražiškių gimnazijos mokiniai organizavo:

- Organizacijos pristatymo vakarą su diskoteka, už kurią surinktos lėšos buvo skirtos vizitui į „Neįgalaus jaunimo dienos užimtumo centrą“.
- Kalėdinį renginį vienišiems seneliams. Šis renginys bus organizuojamas kiekvienais metais.
- Gražiškių miestelio tvarkymo akciją.

Projekto finansavimas:

Lietuvos Šveicarijos bendradarbiavimo programa

Projekto vykdytojas:

Vilkaviškio LIONS klubas