,,Šriubai‘‘ – tai būrelis bendraminčių, kuriuos sieja kūryba, konstravimas ir metalas. Ši neformalaus jaunimo grupė įsikūrė 2011 m. ir šiuo metu šriubietišku gyvenimo būdu yra užsikrėtę daugiau kaip 15 narių.

Jie iš varžtų sukonstravo unikalų Vilkaviškio miesto akcentą – VILKĄ. 2012 – 2013 m. buvo vykdomas projektas ,,Vilkas + kiškis = Vilkaviškis‘‘, kurio metu buvo sukurtas ir modernistinis kiškis. Su šūkiu ,,Nenerk į krūmus tu kaip kiškis, Tavo miestas – Vilkaviškis!‘‘ jaunuoliai šventė KIŠKIADIENĮ.

Bendraamžiams „Šriubų“ nariai organizavo konkursą „Šriubietiškiausia foto“, akciją ,,Atlieka gali atlikti – neišmesk‘‘, dalyvavo „Gatvės muzikos dienoje“, Vilkaviškio miesto šventėje, „Senų vežimų‘‘ klubo organizuotame senovinių automobilių ralyje.

,,Šriubai‘‘ turi ir savo fanų klubą, kuriame yra daugiau nei 50 žmonių palaikančių jų idėjas ir prisidedančių vienu kitu varžtų kibiriuku ar geru žodžiu bei patarimu.

Šriubiečiai ne tik kuria unikalius daiktus, rengia parodas, suka nuotaikingus filmukus, piešia grafičius, kartu mokosi, bet ir svajoja: laimėti pagrindinį ,,Sidabrinės gervės“ apdovanojimą, atidaryti mažą ir simpatišką suvenyrų parduotuvę, o stilingiems personažams – vilkui ir kiškiui linki, kad jie ne tik papuoštų miestą, bet ir taptų tikra atrakcija turistams.

Projekto finansavimas:

Lietuvos Šveicarijos bendradarbiavimo programa

Projekto vykdytojas:

Vilkaviškio LIONS klubas