Karalių kaimo bendruomenė įkurta 2003 m. ir vienija Vokiškėlių, Karalių, Navininkų, Užbalių, Pagramdų, Baziliškių kaimų gyventojus ir iš jų kilusius žmones. Mūsų tikslas – ugdyti gyventojų bendruomeniškumą, rūpintis jų gerove, teikti socialines paslaugas bei skatinti domėjimąsi mūsų krašto istorija. Šiuo metu bendruomenėje yra 75 nariai.

Per šį bendruomenės gyvavimo 10-metį jau tapo tradicija Naujuosius metus sutikti bendruomenės namuose. Kiekvienais metais rengiama Užgavėnių šventė, Tarptautinė vaikų gynimo diena, kurioje noriai dalyvauja apie 30 mažųjų kaimo gyventojų, kurie ne tik patys žaidžia, rungiasi, bet įtraukia savo tėvus ir senelius.

Bendruomenė rengia pažintines išvykas į skirtingus Lietuvos regionus. Už gyventojų skirtus 2% nuo pajamų mokesčio, vasaromis važiuoja pailsėti į Šventąją, prie Baltijos jūros.        Rudenį kaimo šeimininkės suruošia derliaus šventę, kurios metu dalinasi receptais žiemos atsargoms ruošti. Vyksta jau pagamintų produktų degustacija. Karalių kaimo bendruomenės krepšinio komanda du metus iš eilės užėmė 3-iąją vietą rajono bendruomenių turnyre Algirdo Butkevičiaus taurei laimėti.

Projekto finansavimas:

Lietuvos Šveicarijos bendradarbiavimo programa

Projekto vykdytojas:

Vilkaviškio LIONS klubas