„Visažiniukas“ yra stalo žaidimų klubas, kurio kiekvieną savaitę vykstančiuose susitikimuose dalyvauja ne tik Klubo nariai, bet ir stalo žaidimais besidomintys įvairaus amžiaus Vilkaviškio miesto ir rajono gyventojai. Per susitikimus žaidžiami įvairūs stalo žaidimai. Kai kurie jų – paprasti ir kiekvienam lengvai perprantami. Kiti – pasaulyje populiariausi žaidimai, kurių mechanikos įvaldymui prireikia daugiau pastangų. Tačiau pastarųjų žaidimų perpratimui nereikia skirti tiek daug laiko, kiek kitiems gerai žinomiems populiariems žaidimams, o malonumo suteikia gal net daugiau. Stalo žaidimų naujokams nereikia žinoti garsių stalo žaidimų asų „super“ ėjimų ir jie su senbuviais gali varžytis, kaip lygus su lygiu.

Klubo tikslai: suburti stalo žaidimų mėgėjus, platinti informaciją apie asociacijos veiklą, skatinti įvairaus amžiaus žmonių grupių domėjimąsi stalo žaidimais, padėti asociacijos nariams organizuoti turiningą laisvalaikio praleidimą, plėtoti ir palaikyti ryšius su kitomis asociacijomis, stalo žaidimų tiekėjais ir galimais asociacijos rėmėjais Lietuvoje bei užsienyje.

„Visažiniuko“ susitikimai vyksta Vilkaviškio kultūros centre, sekmadieniais, nuo 12 val.

Beveik kiekvieną sekmadienį vykstantys susitikimai – ne vienintelė Klubo veikla. Organizuojami įvairūs renginiai: pasaulinės stalo žaidimų dienos paminėjimai, atrankiniai etapai į Lietuvoje vykstančius stalo žaidimų turnyrus, kasmetiniai Klubo turnyrai. Pagal galimybes Klubas vyksta į to paprašiusias organizacijas (dažniausiai švietimo įstaigas) ir papasakoja apie stalo žaidimus bei sudaro galimybes norintiems išbandyti savo jėgas prie stalo žaidimų lentų. Aktyviai dalyvaujama ir kitų organizacijų renginiuose: Vilkaviškio miesto šventėje, fantastų organizuojamame žaidimų savaitgalyje, Lietuvoje vykstančiuose stalo žaidimų turnyruose.

Nuo 2013 metų Klubas įsteigė geriausio Klubo žaidėjo pereinamąją „taurę“, kuri įteikiama nariui per vienerius metus surinkusiam daugiausiai taškų.

Norintys pažinti stalo žaidimų pasaulį Vilkaviškio miesto ir rajono gyventojai gali tai padaryti atvykę į mūsų susitikimus, iš anksto apie tai informavę el. paštu visaziniukas@gmail.com. Daugiau informacijos apie mus galite rasti www.visaziniukas.lt arba Facebook paskyroje „Asociacija stalo žaidimų klubas Visažiniukas“.

Projekto finansavimas:

Lietuvos Šveicarijos bendradarbiavimo programa

Projekto vykdytojas:

Vilkaviškio LIONS klubas